Tiesioginiai AirBaltic Skrydžiai Vilnius-Berlynas-Vilnius

Berlynas Vilnius Skrydis

Norite greitai ir lengvai pasiekti Vokietijos sostinę Berlyną? Iš Vilniaus Berlyną pasiekti galima kiekvieną dieną pasinaudojant AirBaltic arba Ryanair paslaugomis. Šiame įraše apžvelgsime AirBaltic siūlomus skrydžius į Vokietijos sostinę ir atgal.

Vilnius-Berlynas skrydžiai su AirBaltic.

Pigių skrydžių bendrovė AirBaltic tiesioginius skrydžius į Berlyną siūlo pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, sekmadieniais. Skrydžių kainos svyruoja nuo €28.99 iki €75.99 į vieną pusę. Šventiniu periodu (Kalėdos, Naujieji Metai, Velykos ir t.t.) skrydžių kainos kyla.

Berlynas VilniusAntradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais Airbaltic siūlo skristi su persėdimu Rygoje, šie skrydžiai yra brangesni. Pasirinkus šiuos skrydžius iš Vilniaus išskrendama 16:45, Rygoje leidžiamasi 17:35, o 18:05 skrydis į Berlyną leidžiasi 19:00 Tegel oro uoste.

Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš Vilniaus (VNO) oro uosto į Berlyno Tegel (TXL) oro uostą minėtomis dienomis 14:40. Nusileidimas Berlyne – 15:35.

Berlynas-Vilnius skrydžiai su Airbaltic.

Skrydžius iš Berlyno į Vilnių Airbaltic bendrovė vykdo tokiomis pat dienomis kaip ir į kitą pusę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Skrydžių kainos svyruoja nuo €28.99 iki €78.99.

Kitomis dienomis skrydžiai siūlomi su trumpu (30 minučių) persėdimu Rygoje. Skrydžiai su persėdimu iš Berlyno Tegel oro uosto kyla 16:45, o 17:35 leidžiasi Rygoje. 18:05 kylama iš Rygos oro uosto (RIX) ir Vilniaus tarptautiniame oro uoste (VNO) leidžiamasi 19:00.

Tiesioginiai skrydžiai minėtomis dienomis iš Tegel oro uosto kyla 14:40, o Vilniuje leidžiasi 15:35.

SVARBU! Sekite Airbaltic internetinį puslapį, facebook puslapį, nes ši bendrovė dažnai skelbia įvairias akcijas ir skrydžius galima įsigyti pigiau.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*